Efekty prowadzonych z Alert Media działań potwierdzają decyzję o trafnym wyborze – najlepszą rekomendacją jest nasza wieloletnia już współpraca.

Małgorzata KołodrubKierownik ds. Komunikacji - NUTRICIA

Alert Media Communications to jeden z tych zespołów, z którymi znakomicie współpracuje się na każdym etapie projektu. Konsultanci Alert Media zawsze wykazywali się zarówno zrozumieniem potrzeb klienta, jak i dobrą znajomością rynku. Nie tylko znakomicie wywiązywali się ze stawianych przed nimi wyzwań, ale również sami proponowali ciekawe i innowacyjne rozwiązania w komunikacji z różnymi grupami docelowymi.

Karol PoznańskiPR Manager - MSD

Niezwykłe połączenie szybkiego działania, rzetelności i zrozumienia biznesu. Prosząc zespół ALERT MEDIA o opinię czy rekomendację, zawsze dostaję przemyślaną, popartą doświadczeniem i wiedzą odpowiedź, rzeczowe argumenty, a wszystko to w bardzo krótkim czasie.

Agnieszka KępińskaKierownik ds. Kontaktów Zewnętrznych i Komunikacji - Mondelēz

Podaliśmy kilka przykładów ciekawych kampanii i myślę, że jak będę miał okazję następnym razem wygłosić kilka zdań, to wspomnę także o współpracy z Alert Media – firmą, która organizowała całą tę zabawę z pszczółkami i Kujawskim. Bo są przykładem, jak od samego początku profesjonalnie i zgodnie współpracować z blogerem.

Tomek TomczykBloger - Jason Hunt / Kominek

Alert Media Communications to bardzo skuteczna agencja PR. Zarówno jej know-how jak i standardy obsługi klienta zasługują na najwyższe rekomendacje.

Dr Frank HerkenhoffHead of Public Relations - Deutsche Boerse

Współpraca z Państwem była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Dziękuję za wszelką pomoc – zawsze będę stawiał Państwa za przykład najwyższych standardów i kompetencji wśród firm PR-owych, z którymi miałem kontakt.

Paweł SionkoPR Manager - Pharma Poland News

Z firmą Adama Łaszyna współpracuję od wielu lat i ich umiejętności, a także ogromny zmysł organizacyjny w dużym stopniu przyczynił się do zmiany wizerunku osób niepełnosprawnych w Polsce.

Piotr PawłowskiPrezes Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji - Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji