O firmie


W ALERT MEDIA Communications za główny cel stawiamy sobie pomaganie naszym Klientom w budowaniu i utrzymaniu pozytywnego wizerunku. Z ich sukcesu sami czerpiemy prawdziwą radość i satysfakcję, ponieważ utożsamiamy się z postawionymi przed nami zadaniami.

Jesteśmy zdania, że o agencji public relations Klienci mówią, że „jest rzeczywiście dobra”, jeśli posiada unikalny zestaw cech, składający się z:

ludzi, którzy z pasją i entuzjazmem traktują swoją pracę i wyzwania oraz optymistycznie patrzą na świat. Kluczem do najlepszych relacji z Klientem jest „chemia”, która ułatwia wzajemne zrozumienie i zaufanie. Taką „chemię” staramy się zawsze stworzyć między nami, a naszymi Klientami.

doświadczenia w komunikacji medialnej i budowaniu wizerunku, zdobytego w ciągu wielu lat pracy w mediach, czołowych agencjach public relations oraz działach PR firm i instytucji. Praca z ALERT MEDIA Communications to pewność, że pracuje się z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w komunikacji. Z takimi, którzy nie będą się uczyć na błędach przy Twoim projekcie.

know-how, czyli wiedzy i merytorycznego przygotowania, nie tylko z zakresu PR, ale i branży klientów. W ALERT MEDIA Communications stawiamy ogromny nacisk na metodologię. Mamy unikalne narzędzia autorskie w takich obszarach jak np. komunikacja kryzysowa, budowanie strategii PR, procesy szkoleniowe lub coachingowe. Posiadamy specjalistyczne doświadczenie w takich obszarach jak zdrowie, FMCG, produkty skierowane do małych dzieci, ePR, PR osób, motoryzacja, prawo i podatki, nieruchomości, media, finanse, a także administracja państwowa i samorządowa oraz organizacje pozarządowe.

Naszą specjalizację określamy terminem Zarządzanie Treścią, ponieważ zajmujemy się doborem, konstruowaniem i precyzyjnym dostarczaniem treści grupom docelowym naszych Klientów. Alert Media Communications łączy wiedzę i doświadczenie konsultantów, którzy pracowali w mediach, polskich i zagranicznych firmach public relations oraz korporacjach. Dzięki temu rozumiemy potrzeby zarówno mediów, jak i tych, którzy do mediów chcą dotrzeć.

Adres:


ALERT MEDIA Communications Sp. z o.o.

ul. Przy Bażantarni 13
02-793, Warszawa

KRS:

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sad Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydzial Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego pod nr KRS 0000098492

NIP: 527-23-65-250,

Kapital zakładowy: 100 000 PLN.