Raport Kryzysometr 2023/2024

Z radością prezentujemy siódmą edycję naszego raportu Kryzosometr, który rzuca światło na najnowsze kryzysy i wyzwania komunikacyjne, z którymi w Polsce w 2023 roku mierzyły się organizacje publiczne, firmy czy marki osobiste. Współtworzony z wiodącymi specjalistami PR – od rzeczników po dyrektorów komunikacji – raport jest kopalnią wiedzy o aktualnym stanie i przyszłych trendach w zarządzaniu kryzysowym.

W tym roku, skupiamy się na świeżych danych i prognozach, omawiając zarówno kryzysy biznesowe, jak i te dotyczące marek osobistych. Nasz raport to praktyczny przewodnik po dynamicznie zmieniającym się świecie komunikacji kryzysowej, oferując unikalne spojrzenie na to, jak firmy i organizacje mogą lepiej przygotować się na przyszłość.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym raportem, który jest już dostępny do pobrania. Odkryjcie z nami kluczowe wnioski i strategie, które mogą pomóc w skutecznym zarządzaniu kryzysami. Czekają na Was cenne wskazówki, które mogą okazać się niezbędne w nawigowaniu przez złożone wyzwania komunikacyjne, z jakimi możemy się spotkać.

Share this post